+371 20 22 44 66
Lietotāja konts

Par Mums - SIA Kafe Serviss

Kafe Serviss - tirdzniecības un kafijas automātu operētājfirma kopš 1998. gada. 

Nodarbojamies ar tirdzniecības automātu uzstādīšanu un apkalpošanu sabiedriskās vietās.

SIA Kafe Serviss ir vadošais vendinga operators Latvijā. Šobrīd mēs apkalpojam vairāk kā 1500 karsto dzērienu tirdzniecības automātus un 1000 espresso automātu.

Kafe Serviss izplata pēc individuāla pasūtījuma grauzdētu  CARIBBEAN COFFEE CLUBTM  kafiju, kas ir visaugstākās kvalitātes kafijas pupiņu maisījums no Dienvidamerikas, Indijas un Kenijas.

Kafe Serviss ir oficiālais itāļu kompāniju Lavazza un KIMBO izplatītājs Latvijā. Piedāvājuma klāstā ir kafijas pupiņas un kafijas kapsulas jebkurai labi attīstītai kafijas gaumei.

Kafe Serviss apkalpo gan HoReCa sektoru, piedāvājot klientu iecienītākos kafijas zīmolus, gan ofisus un mājsaimniecības.

Rūpējoties par labas kafijas plašāku pieejamību un pagatavošanas ērtību, Kafe Serviss piedāvā arī kafijas aparātu nomu un tirdzniecības automātu uzstādīšanu. 8 reģionālie ofisi un 70 apmācīti darbinieki nodrošina ātru un kvalitatīvu servisu visā Latvijā.

 

Darbības jomas:

  • Tirdzniecības automāti- uzstādīšana un serviss sabiedriskās vietās.
  • Biroju kafijas serviss- kafijas aparātu noma, uzturēšana, kafijas produktu piegāde.
  • HoReCa- pielāgoti risinājumi hoteļiem, kafejnīcām un restorāniem. Profesionāli kafijas aparāti un dzirnaviņas, kafijas pupiņu un kapsulu piegāde.
  • Serviss- tirdzniecības aparātu un kafijas aparātu uzturēšana un labošana.
  • Tirdzniecība- kafijas produktu un aparātu, tirdzniecība uzņēmumiem un privātpersonām.
Lavazza Nespresso Kimbo Saeco Jura Caribbean